720 795 264 tomek@zoltepapiery.pl

Czemu demony boją się Jezusa? Co się dzieje z głosami w głowie, gdy słyszysz prawdę o Jezusie? Jak pozbyć się demonów? Jak rozumiem prekognicję, przewidywanie przyszłości?

Gdy Jezus pojawił się na ziemi, demony zaczęły bać się Go. Biblia opowiada o wielu przypadkach, w których Jezus wypędzał demony z ludzi. W Ewangelii Marka 5:6-13 czytamy o opętanym mężczyźnie, którego demon zaczął prosić Jezusa o litość i błagać, aby nie kazał mu opuszczać mężczyzny. Podobnie było w przypadku opętanego chłopca, którego Jezus uzdrowił (Ewangelia Marka 9:25-27).Dlaczego więc demony boją się Jezusa? Ponieważ Jezus jest Synem Bożym i posiada boską moc. Demony wiedzą, że nie są w stanie przeciwstawić się Jezusowi i muszą ulegać Jego władzy. To właśnie dlatego, gdy demon widzi Jezusa, zaczyna drżeć i błagać o litość.

Transkrypcja automatyczna

00:00:00
Cześć, Witajcie ciekawy komentarz się pojawił fragment Wam Przeczytam. Jestem osobą szczerą i powiem ci no pod jednym z tym z tych nagrań gdzie mówiłem o głosach Jestem osobą szczerą i powiem ci, że po obejrzeniu kilku filmików stał się cud. W końcu zmieniła się narracja. Dodatkowo przez chwilę wyczułem mocno woń pustynnego piasku znad Sahary albo siarki.
00:00:21
Teraz demon pewnie to coś tam coś tam przemówił w innej tonacji, ale z góry Przepraszam, bo to, co mówił mówił głosem Kobiety i było mniej więcej tak, nie Słuchaj tego gwiazdki w sensie jakiegoś pewno czegoś na P bo ci się po no gwiazdki w głowie.
00:00:39
Co to jest za gwizdkiem? Boże kochany, przecież to są jakieś głupoty, jaki Jezus zwariowałeś tak jakby demon zaczął się martwić o mnie co dziwnego ustąpiły hałasy dobiegające randomowo z piwnicy z bloku nic nie stuka i nie przypala się skrzynkami. Wszystko wcześniej podszywał się inne osoby i tak dalej i tak dalej i tak dalej można komentarz sobie przeczytać.
00:01:02
Słuchajcie, dziwna sytuacja, nie yy narracja demona się zmieniła w momencie, w którym ktoś zaczynał słuchać o jezusie, nie zaczynam traktować Jezusa jako poważnego. Nagle narrację demona się zmieniła.
00:01:15
Ee dziwne.
00:01:17
Narrację, demona tylko jakiś tam głos, to jest też ustały i tak dalej. Dźwięki różne i tak dalej. To jest jedna sprawa, ale ważna jest ta narracja. Wiecie ja też to zauważyłem. Dla mnie to też była po prostu też taka wskazówka co tu jest grane nie wiecie, ja byłem zagłębiony w psychoanalizę i nawet po tym pierwszym szpitalu za namową jeszcze tej osoby, z którą byłem, nie poszłam się leczyć dla psychoanalizę i tam też po prostu wiecie przekonanie, że to jest takie coś, że możesz mieć pełno wolnych skojarzeń na różne tematy.
00:01:47
Wszystko jest super, każde wolne skojarzenie jest super, nie?
00:01:50
Yy to ja zobaczyłem reakcję tej psychoanalityczna z kruja mm te kilka sesji miałem nie na Jezusa i to było ja mogę mieć każdy wolny skojarzenia. Wszystkie wolne skojarzenia były fajne.
00:02:03
Tylko jak moje wolne skojarzenia szły na Jezusa, to ona wiecie, Wszystko było fajne. Każdy temat można można rozgraniczyć, można rozmawiać o każdym temacie w każdy temat jest fajny, nie poza tematem Jezusa, bo jak ja zaczynałem temat wiary Jezusa, to ona mówi, ja się boję, nie teoretycznie wiecie, że się niby o mnie boi, ale nie to było coś więcej. To był autentyczny lęk, który ja od niej czułem, nie.
00:02:29
Ja się nie bałem o tym mówić. Nie, ja się nie bałem mówić o jezusie i tak dalej nie to jak widzicie składa i poskładało całkowicie.
00:02:37
Ale o co tu chodzi? Świat demoniczny, świat demoniczny jest przepełniony.
00:02:43
Różnymi możliwościami wiele osób yy Wstyd od tych głosów wszyscy słyszę jakieś wszechwiedzy. Lata 80. 70 tak zwane new AGE Owskie może później, że 90 to były. Czytałem jakieś książki jeszcze takie, gdzie naukowcy normalnie zwyczajnie ci tak zwani mądrzy ludzie nie.
00:03:01
Gdzieś tam, w tych jakichś takich sesjach nieostrych byli i i sięgali po jakieś po prostu wiedzę z zaświatów, jakieś kosmity, czy jakieś duchy kosmitów, czy czegoś tam anioły im dyktowało jakoś wiedzę, naukę? Fajne, nie.
00:03:13
Niby dla rozwoju człowieka.
00:03:16
Że to ma pomóc człowiekowi, to mamy też doświadczamy w może tego nie ma w Biblii, ale Biblię zohn ohu i jak czyta się księgę henocha. Też tam widzimy, że Szatan dał człowiekowi różne dziwne rzeczy, nie.
00:03:31
I co się dzieje? Widzicie? To są teoretycznie rzeczy dla dobra człowieka, ale to nie jest dobra człowieka, z czym się człowieka nie jest z tych rzeczach nie jest odkryciach, nie jest tych rzeczach, nie jest w ogóle w tych głosach.
00:03:43
Nie jest w tym szczęście człowieka, ani spokój. Nie, to jest takie bardzo zwodnicze, że my ci damy jakieś tu szczęście, żebyś był z nami spokojnie? Nie, nie, nie, nie, nie. Ruszę się ja też to miałem. Miałem jeszcze ten chłopak. Zapytał, o co sądzę o prekognicja i i tak dalej. Czy przepowiadanie przyszłości o kronikach akaszy i tak dalej w innym komentarzom, wiesz co ja sądzę, no to ja sądzę, że to są demony i demony są w stanie w pewien sposób po pierwsze przewidzieć różne rzeczy po 2 nie.
00:04:12
Przewidzieć na podstawie jakiejś wiedzy o człowieku doświadczeń, które już przeżyły. Poza tym znają doskonale Biblię i znają treść tego, co będzie tak, co się stanie i tak dalej. Więc ta kronika kasze to jest jakaś demoniczna opowieść, która stworzyła po prostu.
00:04:27
Yy, która stworzyła yy alternatywną narrację w stosunku do tego, co jest w Biblii po to, żebyś nie uwierzył Biblii. Nie, to jest jakaś alternatywna narracja, która się skończy tak jak jeździli napisane, czyli to Wszystko zostanie w piekle w końcu i tak dalej. Tak naprawdę to Wszystko co tam jest napisane. No ale póki póki można kogoś.
00:04:48
Zwodzić yy czymś takim?
00:04:50
Yy póki ktoś yy przez takie coś żyje w grzechach, tak, no to będziesz żył dalej w grzechach.
00:04:58
Ee i wiecie w takich Stanach przeróżnych mogą się pojawić głosy, które będą przepowiadał przyszłość i to będzie prawdziwa przyszłość.
00:05:07
Tak mm w Biblii mamy, że mogą być nawet napisane, że mogą być nawet prorocy, którzy yy, którzy będą mówili prawdę.
00:05:19
Tak będą mówili prawdę, inni prorocy, nie jacyś prorocy, którzy będą mówili prawdę, ale ale będą nakłaniali do innego Boga.
00:05:29
Będą cię odciągali od Boga, czyli może być ktoś, kto mówi prawdę.
00:05:34
Yy ale będziecie odcinku mm od Boga? Była tam taka sytuacja, jak apostołowie poszli w dziejach apostolskich, kiedy spotkali mm kobietę jakąś jasnowidz nie i one mówiła, że to są ludzie od Boga, nie?
00:05:47
I tak dalej mówiła prawdę.
00:05:49
Mm dzisiaj jakbyś usłyszał jako wierzący, że to są ludzie od Boga, to wow ktoś wierzy, ja Jestem od Boga nie, ale to ona mówiła to od demonów. Demony mówiły prawdę, bo demony to jest strategia demonów mówienia prawdy o przyszłości mówienia prawdy.
00:06:04
Mm jest też dosyć dziwne, no ale polega to na tym, żeby im zaufać, bo skoro oni mówią, mówią prawdę, to można im ufać po prostu, bo mówią prawdę, nie prawdziwie rozpoznałem ludzi bożych. Nie.
00:06:19
Więc yy.
00:06:22
Tak też może być tak też może być w każdym razie wracając do tego tematu.
00:06:30
Jest mm, wiecie, prawda o jezusie, to jest ta prawda, która nas wyzwala.
00:06:36
Yy i to, że ktoś zaczął słuchać nagrania ja to staram się głosić. Ewangelię prawie na każdym nagraniu praktycznie.
00:06:43
Yy, to jest coś, co musi poruszyć świat yy demoniczny, tak?
00:06:49
No bo jest prawdą.
00:06:51
Po prostu to boli.
00:06:54
To to to to boli kogoś, kto się ma wkrótce wyprowadzić z yy z ciebie? Tak.
00:06:59
Yy to są demony, które zamieszkały w ludziach. No i one się muszą po prostu wyprowadzić, jeśli chcesz tego nie, jeśli chcesz, to jest moc ku temu, żeby ż.
00:07:10
Żeby one się wyprowadziły, jest moc ku przemianie umysłu. To się wiąże z ogromną, z ogromną przemianą umysłu. Też tak naprawdę z tego, co już tak doświadczenia wiem.
00:07:21
Yy mm trzeba no zbudować fundament swojego życia totalnie na nowych zasadach.
00:07:29
Mm no i w ten sposób można żyć Jezus coraz więcej osób, które jako tako yy się składają. Dzięki temu, co ja tu ten kanał prowadzę.
00:07:40
Yy, więc wiem, że to działa i.
00:07:43
To jest jedno, więc alleluja Bogu. Amen.
00:07:46
Ee.
00:07:48
To jest, słuchajcie, jeszcze wrócę do tego ogólnego, dzisiejszego wątku, który chciałem powiedzieć.
00:07:53
Ale to było dla mnie też niesamowite, że ja mogę o wszystkim myśleć. Ja mogę przeczytać każdą książkę. Mogę się nauczyć każdej wiedzy, każdej umiejętności.
00:08:03
Poza tą jedną czarną książką o nazwie Biblia.
00:08:08
Znaczy książką w czarnej okładce. Akurat taką miałem. Teraz mam brązowe, ale.
00:08:15
Wszystko.
00:08:17
Wszystko inne.
00:08:19
Tak.
00:08:20
Yy, każda inna książka mnie może fascynować. Każda inna wiedza mnie może fascynować, a ta mnie nie fascynuje. Teraz już mnie fascynuje. Tak teraz już udało mi się trochę przebić tego i to mnie zaczyna fascynować. Naprawdę, ale każda inna, choćby najbardziej idiotyczna, najbardziej głupia nie i tak dalej mnie fascynowała. A ta?
00:08:46
Do tej sięgam i muszę za chwilę zamknąć do tej sięgam i szukam około niej krążę i tak dalej, ale nie potrafiłem się nią jakby tak zajarzyć tak jak każdym innym tematem. Nie mój mózg, moja osobowość była na tyle.
00:09:03
Zrypana demonicznie, bo tak byłem wychowany jako mówiłem nagranie, że byłem jako satanista wychowany, czyli w tak zwanym humanizmie w tak zwanej mądrości ludzkiej w czymś takim były wychowany w tak zwanym katolicyzmie, czyli mamy miejscu gdzie rodzi.
00:09:21
Teoretycznie jako chrześcijanin nie jesteś chrześcijaninem z tego, że się narodziłeś, ale nieważne, co robisz w życiu, ważne, że tam raz do roku jesteś u spowiedzi u komunii? Nie.
00:09:31
Więc yy takiej i to jeszcze nieważne kto ci to spowiedzi komu nie da, bo to jest znaczy ważny. Przepraszam ważne, ale nie pod względem tego co ta osoba duchowa reprezentuje w sercu i tak dalej. Tylko ważne pod względem tego jakie ta osoba rytuały ma za sobą.
00:09:46
Mm.
00:09:48
To są Wszystko po prostu totalnie ludzkie wymysły, które prowadzą w niewolę, prowadzą w niewolę dusze, prowadzą w niewolę ludzi, ale my się nie mamy bać tej niewoli my się mamy bać tego, który jest w stanie.
00:10:02
Tego, który jest w stanie nas yy zamknąć w piekle, po prostu.
00:10:10
Yy tego, który jest ojcem zamknąć w piekle się takiego jednego fragmentu z Ewangelii Ewangelia i Jana 3 16 zwykle ludzie czytają, ale węgle Jadam ma jeszcze jeden taki.
00:10:24
Ciekawy fragment chyba 3/30 6 zdaje się, o ile to pamiętam, Przepraszam. Takie nieprzygotowany Jestem, ale.
00:10:30
Mówię na żywca mm.
00:10:33
No ewangelia jana nieco 16 tylko 3/30 6 to taki jest ciekawszy fragment kto wierzy w syna ma życie wieczne. Kto zaś nie wierzy synowi nie ujrzy życia, lecz grozi mu gniew boży.
00:10:48
Na tym chciał zakończyć yy to to to to to dzisiejsze mówienie yy nie nagranie ale kto wierzy w syna ma życie wieczne, kto nie wierzy w syna.
00:11:01
Dlatego ciąży gniew Boży demony wiedzą, że nad nimi ciąży gniew Boży. Nie wiem jako one mają z tego pociechę czy cokolwiek może to jest jakaś pociecha ich, że ty ktoś z nimi pójdzie pod ten gniew boży? Ja mam pojęcia co to jest, no ale tam jest samo zło po prostu jak to jest totalnie oddalenia od Boga więc możemy po prostu taki charakter nie i żyję o tym swoim charakterem.
00:11:25
Yy i nad nimi będzie on one ujrzał gniew boży to jest prawda mm to jest pytanie czy ty czy ty wierzysz w syna wierzysz w Jezusa czy ujrzysz gniew Boże bo gniew Boży za sprawiedliwość tak jest na każdym za każdy grzech.
00:11:44
Nieważne czy mały czy duży, bo zjedzenie jabłka w ogrodzie EDEN było dosyć pewno małym grzechem. Co to znaczy z jedzenia owoców, bo to nie wiadomo, jak to jest obecnie, ale zjedzenie tego owocu z tego drzewa Poznania dobra i zła. No raczej to jest mały grzech, nie tylko owoce zjadłem, no ludzie, no coś się zjadłam, nie coś co zjem mnie coś zjedliśmy tak.
00:12:07
No dosyć mały grzech teoretycznie, no ale na tym, że ciążyła śmierć i na każdej innym grzech ciąży śmierć i to jest sprawiedliwość i i na to musi przyjść gniew boży.
00:12:19
Ja planuję, jak zaczniesz to rozważać. Dlaczego tak akurat jest i nie inaczej to dojdziesz do wniosku. Dlaczego to jest alleluja i dlaczego, dlaczego? Dlaczego za to chwalmy pana, bo nikt nie chciał. Mamy taką naturę, że nie chcielibyśmy wieczności z grzechem.
00:12:35
Iż grzech przynosi cierpienie grzech przynosi smutek. Grzech przynosi rozpacz, że przynosi mm.
00:12:41
No takie rzeczy, których nie chcemy, tak?
00:12:44
I nie chcesz takiej wieczności, ja ci gwarantuję mm, że wieczność w czymś takim, no to już jest masakra.
00:12:52
Więc jest ratunek na to, żeby nie ujrzeć yy gniewu Bożego i nie spędzić tej wieczności z grzechem.
00:13:00
Jest na to ratunek i tym ratunkiem jest wiara w Jezusa Chrystusa.
00:13:05
Yyy wiara w Jezusa Chrystusa syna Bożego to jest ten ratunek, żeby nie spędzić tej wieczności z grzechem.
00:13:14
Yy i demony od tego odciągają, to jest fakt, to jest yy fakt, który yy pokazuje nie tylko u mnie, ale już. No no wielu tutaj słuchaczy co to słuchają?
00:13:27
Yy i jest jak jest po prostu mm jest jak jest, to jest no coś co się dzieje, coś, co wiele osób doświadcza, mówię, możesz, możesz o wszystkim, możesz nawet teologicznie myśleć o Biblii i logicznie rozważać w Biblię. Ale jak zacznie otworzysz swoje serce na to, co tam jest napisane, otworzysz swoje serce na Jezusa, to nagle Wszystko ci się po prostu wali. Nie cały świat ci jest w stanie się zawalić.
00:13:54
Yy no ale to jest pytanie czy chcesz iść za jezusem? Nie mm polecę wam świetną książkę mm wędrówka pielgrzyma wyślę tutaj jest film na jej temat zrobione takie animowany, ale świetne. Naprawdę nie wiem czy go od razu wszyscy zrozumiecie bo.
00:14:10
Yyy bo jest taki bardziej ja mówię ja 10 lat temu czy 5 lat temu bym nie rozumiał każdego kroku na tym filmie, ale może każdy znajdzie coś dla siebie. Na tym filmie jest to chrześcijaństwie takim prawdziwym książka jest znacznie lepsza, bo książka znaczy znacznie dłuższa i ma więcej wątków. Ale film jest też taki, że naprawdę poruszyć potrafię. Dam wam Link do tego, bo jest na youtubie ktoś umieści zarówno książkę, jak i jak i film, więc tam 2 linki pod pod nagraniem.
00:14:42
Yy no to do do usłyszenia mm trzymajcie się, Hej.