720 795 264 tomek@zoltepapiery.pl

Portfolio

Jestem ekspertem profesjonalistą  w dziedzinie schizofrenii, choroby afektywnej dwubiegunowej itd. Posiadam dwa papiery z dwubiegunówki CHaD, i kilka papierów ze schizofrenii. Posiadam także dwa fakultety schizofreniczne, trzy razy potwierdzony fakultet ze schizofrenii paranoidalnej, a także co rzadkość raz potwierdzony fakultet ze schizofrenii afektywnej i to potwierdzony przez najstarszą polską uczelnie UJ. Wszystkie dokumenty poniżej.

Posiadam liczne doświadczenia w urojeniach, paranojach, nawet podobno mam jedno doświadczenie w próbie samobójczej (nie chciałem popełnić samobójstwa, ale osoba która wezwała wtedy karetkę po mnie ,je chciała popełnić i 2 miesiące później popełniła).

Jestem też praktykiem testującym na sobie przeróżne lekarstwa, neuroleptyki, lit i inne.Doświadczałem praktycznie wszystkich najgorszych skutków ubocznych, poza śmiercią.

Wszystkie dokumenty zdobyłem w ciągu niespełna 2 lat. Uczęszczałem na zajęcia w trypie pilnym i dokładnym, nie pomijając takich szczegółów jak bycie zapiętym w pasy, eskorty policji, kajdanki i tym podobne.

Łącznie ok. 8 miesięcy przebywania za kratami szpitala psychiatrycznego (Uniwersytecki, Tworki, Babińskiego, Wojskowy). 2 miesiące na oddziale dziennym, poza zajęciami w szpitalach, uczyłem się także pilnie w domu.